⚖️ قوانین و مقررات استفاده از وبسایت کیش جابز

قوانین و مقررات کارفرمایان :

عضویت در وبسایت کیش جابز، استفاده از کلیه خدمات و درج آگهی، به معنای قبول کلیه قوانین و مقررات مندرج در این صفحه است.

⇐ قوانین و مقررات درج آگهی در وبسایت کیش جابز ممکن است طبق تغییرات در قوانین تجارت الکترونیکی، جرایم رایانه‌ای و مقررات آگهی و تبلیغات وزارت ارشاد و اقتضائات پیش رو، بدون اطلاع‌رسانی قبلی به‌روزرسانی گردد. لذا آگهی‌دهندگان محترم، می‌بایست هنگام درج آگهی قوانین را مجدداً بررسی نمایند

⇐ امکان تغییر شماره تماسی که با آن ثبت نام نموده‌اید و یا تغییر نوع کاربری (به کارجو) وجود ندارد

⇐ کیش جابز یک بنگاه یا مؤسسه کاریابی نیست و فعالیت ما در این رسانه، پیدا کردن نیروی کار مورد نیاز برای کارفرمایان نیست. پروسه جذب نیرو در هر مجموعه‌ای، هیچ کارمزد یا نفع مالی‌ای از هیچ یک از طرفین برای کیش جابز ندارد. این وبسایت، علاوه بر انتشار آگهی‌های استخدام، رزومه افراد جویای کار در کیش را نیز منتشر می‌کند و در صورتی که رزومه کارجویی مورد توجه شما قرار بگیرد، می‌توانید با وی تماس گرفته و پیرامون فرصت شغلی مورد نظر مذاکره کنید

⇐ توجه داشته باشید که وقتی رزومه یک کارجو در وبسایت کیش جابز درج می‌شود، هرگز به معنای مورد تأیید بودن صحت محتوای رزومه یا صداقت کارجوی مربوطه نیست. حتماً در رابطه با هر جویای کار، تحقیق و بررسی‌های لازم را انجام دهید و در صورت لزوم جهت اثبات، مدارک لازم اعم از گواهی سوابق اشتغال، مدارک تحصیلی یا دوره‌های آموزشی طی شده را از کارجو درخواست نمایید. کیش جابز در این زمینه و همچنین بابت نوع و کیفیت روابط بین کارجویان و کارفرمایان و قول و قرارهای کاری و غیر کاری فی‌مابین آنان، هیچ مسئولیتی را نمی‌پذیرد.

⇐ فردی که بعنوان (کارفرما) در وبسایت کیش جابز ثبت نام می‌کند، می‌تواند خود کارفرما و یا نماینده‌ای از طرف کارفرما بعنوان مسئول درج آگهی استخدام مجموعه ذیربط باشد و از نظر وبسایت کیش جابز مسئولیت آگهی‌های حقیقی و حقوقی درج شده در وبسایت کیش جابز بطور کامل برعهده شخص درج‌کننده‌ای است که فرآیند ثبت و انتشار آگهی را در سامانه انجام داده و مراحل تأییدیه شماره تلفن با سیمکارت اعلامی و یا سایر روش‌های احراز هویت سایت را طی نموده است.

⇐ در صورت لزوم در راستای حفظ حقوق آگهی‌دهندگان و کاربران سامانه در مقابل انواع سوءاستفاده‌ها، درخواست ارسال مدارک برای احراز هویت حقیقی یا حقوقی صورت خواهد گرفت.

⇐ وبسایت کیش جابز در مورد درخواست آگهی افراد حقیقی یا حقوقی ناشناس که فرآیند احراز هویت را طی ننمایند و یا در صورت لزوم مدرک معتبر مورد درخواست سامانه را جهت اعتبارسنجی منشأ آگهی ارائه نکنند و یا مدرک ارائه شده آنها رد شده باشد، هیچ گونه مسئولیتی ندارد و مسئولیت پیگیری و ارائه مدارک احراز هویت و طی روندهای درج آگهی به عهده ثبت‌کننده آگهی است.

⇐ فرآیند احراز اعتبار منشأ آگهی، در صورت لزوم ممکن است علاوه بر تأییدیه شماره تلفن، شامل تصویر روزنامه رسمی شخص حقوقی، تصویر کارت ملی شخص حقیقی، تصویر جواز کسب، تصویر جواز فعالیت، تصویر مجوز بهره‌برداری و یا نظایر آنها باشد. مدارک احراز هویت ارائه شده به وبسایت کیش جابز تنها کاربرد جهت تشخیص اعتبار و رسمیت داشته و نزد سامانه برای همیشه محفوظ است. بدیهی است این مدارک به هیچ مرکزی ارائه نمی‌گردد.

⇐ وبسایت کیش جابز در قبول یا رد مدارک احراز هویت ارائه شده و یا تقاضای مدارک تکمیلی بیشتر اختیار عمل داشته و ملاک تشخیص، نظر کارشناسان درج آگهی می‌باشد. بدیهی است این مهم جهت اطمینان خاطر و رعایت ملحوظات پیشگیرانه و قانونی مورد تأکید و پیگیری قرار می‌گیرد.

⇐ امکان ثبت آگهی استخدام در وبسایت کیش جابز در کلیه ساعات شبانه‌روز میسر است. وبسایت کیش جابز همواره تمام تلاش خود را بکار می‌گیرد تا تمامی درخواست‌های درج آگهی به سرعت پیگیری و در سامانه درج شوند، اما بنابر شرایط موجود و مشکلاتی که ممکن است در روند احراز هویت، تأیید پرداخت، ویرایش، اصلاح و تأیید متن آگهی یا کارکرد سامانه یا هر مشکل دیگری نظیر قطعی سراسری اینترنت، برق و … رخ دهد، ممکن است زمان درج آگهی یا اطلاع‌رسانی به تأخیر بیفتد و در این صورت هیچ مسئولیتی متوجه وبسایت کیش جابز نیست.

⇐ وبسایت کیش جابز حق قبول یا رد هر درخواست درج آگهی استخدام‌ بنا بر ضوابط داخلی، ملحوظات پیشگیرانه و دستورالعمل‌های قانونی را برای خود محفوظ می‌دارد و کارجو حق رد درخواست درج آگهی را به دلایل فوق برای وبسایت کیش جابز قائل است.

⇐ در صورت انصراف از ادامه نمایش و یا حذف رزومه منتشر شده پس از گذشت هر زمانی، هزینه انتشار آن مسترد نخواهد شد

⇐ کارفرما متعهد می‌شود که کلیه گزینه‌های فرم استخدام، بخصوص راههای ارتباطی مثل شماره موبایل، تلفن ثابت و … را با دقت و صداقت تکمیل نماید. بعد از ارسال، به هیچ وجه امکان ویرایش هیچ‌یک از جزئیات وجود ندارد و نهایتاً لازم است آگهی منتشر شده را حذف و مجدد بصورت صحیح ارسال نمایید که این پروسه مستلزم پرداخت مجدد هزینه درج آگهی است

⇐ مسئولیت هر گونه اشتباه در جزئیات آگهی استخدام به عهده کارفرما می‌باشد و وبسایت کیش جابز هیچ گونه مسئولیتی در این رابطه ندارد. 

⇐ در درج لینک در بخش راه‌های ارتباطی، حتماً توجه داشته باشید که لینک اصلی را درج نمایید. لینک‌های کوتاه شده و همچنین لینک به وبسایت‌ها یا سرویس‌های ثالث و استفاده از نرم‌افزارهای واسط غیر از طرفین آگهی (که شامل کیش جابز و کارفرما است) نیز بدلیل مسایل حقوقی و امنیتی مرتبط، ممنوع می‌باشد.

⇐ وبسایت کیش جابز مختار هست هر زمان در صورت وجود شائبه هر گونه کلاهبرداری، سوء استفاده از نیروی کار، سوء استفاده از وبسایت کیش جابز در جهت اهداف ناصحیح، اخذ وجه بدون مجوز، یا تخطی از قوانین درج آگهی در کیش جابز توسط آگهی‌دهنده و کلیه روندهای غیر معمول در فرآیند استخدام، از ادامه انتشار آگهی ممانعت کرده یا نسبت به انجام هر عملیاتی برای جلوگیری از خسارات بیشتر به وجهه سامانه و کاربران آن اقدام نماید و یا در صورت اقتضاء با آگهی‌دهنده از طریق مراجع قانونی برخورد نماید.

⇐ مسئولیت عدم مراجعه کاربران به مصاحبه یا عدم جذب نیرو توسط آگهی‌دهندگان، به دلیل دخیل بودن پارامترها و سیاستهای شخصی یا سازمانی آگهی‌دهندگان و کاربران، بعهده وبسایت کیش جابز نمی‌باشد. درج آگهی استخدام بمعنای تضمین جذب نیروی کار مد نظر توسط کارفرما نیست. به دلایل متعددی اعم از شرایط کلی نیروی کار در جزیره کیش مانند بحران کاهش نیروی کار ناشی از مسائل کلان اقتصادی کشور و جزیره کیش، وجود یا عدم وجود نیرو با شرایط مندرج در آگهی در بین مخاطبان، میزان مطلوبیت ساعات کار و حقوق و مزایای پیشنهادی کارفرما، صحت و در دسترس بودن شماره تماس و …، مسئولیت عدم جذب نیروی مد نظر کارفرما، به عهده وبسایت کیش جابز نمی‌باشد و کیش جابز فقط مسئولیت انتشار کامل آگهی استخدام در وبسایت را دارد.

⇐ بنا بر رعایت موارد قانونی و ملحوظات پیشگیرانه، آگهی‌هایی با عناوین استخدام در کلیه رشته‌ها، استخدام در سراسر ایران و یا استخدام چندین هزار نفر و … همراه با برگزاری آزمون و اخذ وجه جهت ثبت نام، آزمون، فرآیند آموزش و … در سامانه منتشر نمی‌گردد. بدیهی است جهت انتشار این دست آگهی ها ارائه مجوز رسمی برگزاری آزمون و اخذ وجه از مراجع قانونی الزامی است.

قوانین و مقررات کارجویان :

⇐ عضویت در وبسایت کیش جابز، استفاده از کلیه خدمات و درج آگهی، به معنای قبول کلیه قوانین و مقررات مندرج در این صفحه است.

⇐ قوانین و مقررات درج آگهی در وبسایت کیش جابز ممکن است طبق تغییرات در قوانین تجارت الکترونیکی، جرایم رایانه‌ای و مقررات آگهی و تبلیغات وزارت ارشاد و اقتضائات پیش رو، بدون اطلاع‌رسانی قبلی بروزرسانی گردد. لذا آگهی‌دهندگان محترم، می‌بایست هنگام درج آگهی قوانین را مجدداً بررسی نمایند.

⇐ امکان تغییر شماره تماسی که با آن ثبت نام نموده‌اید و یا تغییر نوع کاربری (به کارفرما) وجود ندارد.

کیش جابز یک بنگاه یا مؤسسه کاریابی نیست و فعالیت ما در این رسانه، پیدا کردن شغل برای کارجویان نیست. پروسه جذب نیرو در هر مجموعه‌ای، هیچ کارمزد یا نفع مالی‌ای از هیچ یک از طرفین برای کیش جابز ندارد. این وبسایت منتشر کننده آگهی‌های استخدام کارفرمایان جزیره کیش است و شما با پیگیری این آگهی‌ها، شغل مورد نظر خود را جستجو می‌کنید. همچنین می‌توانید رزومه خود را در سایت منتشر کنید و در صورتی که رزومه شما مورد توجه کارفرمایی قرار بگیرد، با شما تماس خواهد گرفت.

⇐ توجه داشته باشید که وقتی یک آگهی استخدام در وبسایت کیش جابز درج می‌شود، هرگز به معنای مورد تأیید بودن صحت محتوای آگهی یا صداقت و خوش حسابی کارفرمای مربوطه نیست. وجود مجوز یا مدارک شرکتی، دلیل بر عدم امکان کلاهبرداری کارفرما یا سوء استفاده از نیروی کار نیست. حتماً در رابطه با هر آگهی استخدام، تحقیق و بررسی‌های لازم را انجام دهید و هنگام مذاکره، مراجعه و عقد قرارداد، هوشیاری لازم را به عمل آورید. کیش جابز در این زمینه و همچنین بابت نوع و کیفیت روابط بین کارجویان و کارفرمایان و قول و قرارهای کاری و غیر کاری فی مابین آنان، هیچ مسئولیتی را نمی‌پذیرد.

⇐ هرگز و تحت هیچ شرایطی، به افرادی که پیرو انتشار رزومه با شما تماس می‌گیرند، هیچ مبلغی را پرداخت نکنید. اگر فردی از شما درخواست مبلغی بابت پیدا کردن یک شغل یا هزینه بلیط برای شما به کیش کند، شک نکنید که کلاهبردار است!!! مراقب باشید و فریب این افراد را نخورید. در صورت مشاهده چنین موردی، حتماً مراتب را به پلیس فتا و همچنین پشتیبانی وبسایت کیش جابز اطلاع دهید.

⇐ کارجویان محترم خارج از کیش : حتماً به این نکته توجه داشته باشید که برای کارفرمایان جزیره کیش، به دلایلی مانند وجود نیروی متقاضی کار با شرایط مشابه شما در کیش، آشنایی با اصول و شرایط کار و زندگی در کیش، امکان معرفی ضامن معتبر و … اولویت استخدام نیرو با ساکنین کیش است. قبل از تصمیم به زندگی در کیش، حتماً چند بار برای تحقیق به کیش سفر کنید و شرایط را از نزدیک بسنجید. شرایط زندگی و کار در کیش با سایر شهرهای ایران بسیار متفاوت است. کیش هم مشکلات و محدودیت های خاص خود را دارددر صورتی که از کارفرمایی تماسی دریافت کردید و از شما خواسته شد جهت مذاکرات نهایی عازم کیش شوید و حتی به شما اطمینان داده شد که حتماً استخدام می‌شوید، هرگز بصورت قطعی و صددرصد روی این پیشنهاد حساب نکنید. درصدی از احتمالات را برای این مسأله در نظر بگیرید که ممکن است متحمل هزینه عزیمت به کیش و اقامت چند روزه بشوید ولی به هر دلیلی کارفرما از استخدام شما منصرف شود یا حتی پاسخ تماس شما را ندهد و یا به دلیل عجله، نیروی مورد نیاز خود رو قبل از رسیدن شما استخدام کند.

⇐ مسئولیت آگهی‌های درج شده در وبسایت کیش جابز بطور کامل برعهده شخص درج‌کننده‌ای است که فرآیند ثبت و انتشار آگهی را در سامانه انجام داده و مراحل تأییدیه شماره تلفن با سیمکارت اعلامی و یا سایر روش‌های احراز هویت سایت را طی نموده است.

⇐ در صورت لزوم در راستای حفظ حقوق آگهی‌دهندگان و کاربران سامانه در مقابل انواع سوءاستفاده‌ها، درخواست ارسال مدارک برای احراز هویت یا اثبات ادعای مطروحه در رزومه صورت خواهد گرفت.

⇐ وبسایت کیش جابز حق قبول یا رد هر درخواست درج رزومه‌ بنا بر ضوابط داخلی، ملحوظات پیشگیرانه و دستورالعمل‌های قانونی را برای خود محفوظ می‌دارد و کارجو حق رد درخواست درج آگهی را به دلایل فوق برای وبسایت کیش جابز قائل است.

⇐ در صورت انصراف از ادامه نمایش و یا حذف رزومه منتشر شده پس از گذشت هر زمانی، هزینه انتشار آن مسترد نخواهد شد

⇐ کارجو متعهد می‌شود که کلیه گزینه‌های رزومه را با دقت و صداقت تکمیل نماید. بعد از ارسال، به هیچ وجه امکان ویرایش هیچ‌یک از جزئیات وجود ندارد و نهایتاً لازم است رزومه را حذف و مجدد بصورت صحیح ارسال نمایید که این پروسه مستلزم پرداخت مجدد هزینه درج آگهی است

⇐ مسئولیت هر گونه اشتباه در جزئیات رزومه به عهده کارجو می‌باشد و وبسایت کیش جابز هیچ گونه مسئولیتی در این رابطه ندارد. بدیهی است در صورت عدم رعایت صداقت در تکمیل رزومه و کشف هر گونه تناقضی بین موارد اظهار شده توسط کارجو با حقیقت توسط کارفرما، مسئولیت کلیه این مسائل با کارجو بوده و عواقب آن را می‌پذیرد

⇐ امکان ثبت رزومه در وبسایت کیش جابز در کلیه ساعات شبانه‌روز میسر است. وبسایت کیش جابز همواره تمام تلاش خود را بکار می‌گیرد تا تمامی درخواست‌های درج آگهی به سرعت پیگیری و در سامانه درج شوند، اما بنابر شرایط موجود و مشکلاتی که ممکن است در روند احراز هویت، تأیید پرداخت، ویرایش، اصلاح و تأیید متن آگهی یا کارکرد سامانه یا هر مشکل دیگری نظیر قطعی سراسری اینترنت، برق و … رخ دهد، ممکن است زمان درج آگهی یا اطلاع‌رسانی به تأخیر بیفتد و در این صورت هیچ مسئولیتی متوجه وبسایت کیش جابز نیست.

⇐ مسئولیت عدم دریافت تماس و پیشنهاد کاری یا پیدا نشدن شغل مطلوب توسط کارجویان، به دلایل متعددی اعم از میزان توانایی و سوابق کاری، نیاز به چنین نیرویی در زمان انتشار رزومه، شهر محل سکونت کارجو، صحت و در دسترس بودن شماره تماس و …، به عهده وبسایت کیش جابز نمی‌باشد و کیش جابز فقط مسئولیت انتشار کامل رزومه در وبسایت را دارد.

⇐ وبسایت کیش جابز مختار است هر زمان در صورت اثبات هر گونه تناقض در محتوای رزومه، یا تخطی از قوانین درج آگهی در کیش جابز توسط کارجو، از ادامه انتشار رزومه ممانعت کرده یا نسبت به انجام هر عملیاتی برای جلوگیری از خسارات بیشتر به وجهه سامانه و کاربران آن اقدام نماید.