راهنمای انتشار آگهی استخدام

مرحله 1 : ثبت نام و ورود

▼ ابتدا باید در سایت ثبت نام کنید و وارد حساب کاربری خود شوید. برای این کار باید روی دکمه (درج آگهی) کلیک کنید. در این مرحله اگر قبلاً ثبت‌نام کرده‌اید، وارد حساب کاربری خود می‌شوید و اگر کاربر جدید هستید، در مسیر ثبت‌نام قرار می‌گیرید.

▼ شماره موبایل اصلی خود را وارد کنید و روی دکمه (ادامه) کلیک کنید.

▼ نام و نام خانوادگی خود را به فارسی بنویسید و برای حساب کاربری خود یک رمز حداقل 8 حرفی لاتین انتخاب کنید و روی دکمه (ادامه) کلیک کنید.

▼ پیامکی حاوی یک کد 4 رقمی دریافت می‌کنید. کد را وارد نموده و ادامه را بزنید.

▼ در مرحله بعد برای تعیین نوع حساب کاربری، روی (کارفرما هستم) کلیک کنید و بعد از تایپ مجدد رمزی که مرحله قبل وارد کرده بودید، روی (ادامه) کلیک کنید.

▼ قوانین سایت برای شما نمایش داده می‌شود که حاوی نکات مهمی است که حتماً باید از آن مطلع باشید. بعد از مطالعه و تأیید، حساب کاربری شما ایجاد و امکانات درج و مدیریت آگهی برایتان فراهم می‌شود.

▼ دفعات بعد برای ورود به حساب کاربری، همین مسیر را طی می‌کنید و در مرحله بعد از ورود شماره موبایل، از شما رمز ورود خواسته می‌شود. همان رمزی که موقع ثبت نام برای خود تعیین کرده بودید را وارد کنید. اگر رمز را فراموش کردید، دو راه دارید، 1- با کمک گزینه (فراموشی رمز عبور؟) مراحل تعیین رمز دائمی جدید را دنبال کنید. 2- به کمک گزینه (استفاده از کد تأیید) رمز یکبار مصرف دریافت می‌کنید و با وارد کردن آن، می‌توانید موقتاً وارد حساب کاربری خود شوید.

▼ حالا شما به حساب کاربری خود دسترسی دارید و امکان درج آگهی جدید و مدیریت آگهی‌های قبلی خود را دارید.

مرحله 2 : شارژ کیف پول

▼ قبل از درج آگهی، ابتدا باید کیف پول خود را شارژ کنید. برای این منظور، در حساب کاربری خود، روی گزینه قرمز رنگ (کیف پول) کلیک کنید. همچنین وقتی کیف پول شما خالی باشد، اگر دکمه (انتشار آگهی استخدام) را کلیک کنید، به مسیر شارژ کیف پول هدایت می‌شوید.

▼ بعد از کلیک روی دکمه (انتشار آگهی استخدام)، گزینه (افزایش موجودی کیف پول) را انتخاب کنید

▼ در این مرحله با حرکت دادن نشانگر قرمز رنگ به چپ و راست، رقم دلخواه برای شارژ کیف پول را تعیین و گزینه (تأیید و پرداخت) را کلیک کنید.

    • رقم بر حسب تومان می‌باشد. در انتخاب میزان شارژ، مجموع تعداد عناوین شغلی مورد نیاز و تعداد تکرارهای آینده هر آگهی را منظور بفرمایید. هزینه انتشار هر آگهی 50.000 تومان می‌باشد. با این مبلغ، آگهی شما یک بار و بمدت 7 روز در سایت قرار می‌گیرد. همچنین خلاصه آگهی، در سایر تریبون‌های ما (کانال تلگرام، کانال واتس‌اپ، کانال اینستاگرام و استوری اینستاگرام کیش‌جابز) منتشر می‌گردد تا نهایت بازدید ممکن را برای آگهی شما فراهم کند.

▼ در مرحله بعد تعیین کنید که با کدام روش زیر مبلغ را پرداخت می‌کنید. راهنمای هر دو روش را در ادامه ملاحظه خواهید فرمود :

  • پرداخت اینترنتی : در این روش با اتصال به درگاه اینترنتی شاپرک، با استفاده از رمز دوم پرداخت خود را انجام می‌دهید و پس از پرداخت موفق، کیف پول شما بلافاصله شارژ می‌شود.
  • پرداخت کارت به کارت : در این روش، شماره کارت به شما ارائه می‌گردد و پس از پرداخت موفق، گزارش واریز خود را به سایت ارائه می‌دهید و پس از تأیید واریزی توسط بخش مالی، شارژ کیف پول شما توسط ادمین سایت انجام گرفته و از طریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.

 ‌

▼ گزینه (درگاه پرداخت اینترنتی) را انتخاب کرده و (ثبت سفارش) را بزنید. حتماً به یاد داشته باشید که پیش از ورود به درگاه، VPN (فیلترشکن) خود را خاموش کنید.

▼ اطلاعات کارت بانکی خود را در فرم پرداخت آنلاین تکمیل نموده و گزینه (پرداخت) را انتخاب نمایید.

▼ بعد از پرداخت آنلاین موفق، صفحه زیر را خواهید دید. برای ادامه، دکمه (حساب کاربری) را کلیک کنید.

▼ حال مقدار شارژ انجام شده جهت کیف پول، در دکمه (کیف پول) در حساب کاربری قابل مشاهده است.

▼ روش دوم – پرداخت کارت به کارت : در انتخاب نوع پرداخت، گزینه (پرداخت کارت به کارت) را انتخاب کرده و (ثبت سفارش) را بزنید.

▼ شماره کارت مقصد نمایش داده می‌شود. به هر روش مقدور (اپلیکیشن بانک، اینترنت بانک، اپلیکیشن‌های پرداخت، دستگاه خودپرداز و …) پرداخت را انجام داده و سپس به حساب کاربری خود برگردید.

▼ در صفحه (حساب کاربری) روی گزینه (اعلام واریز کارت‌به‌کارت) کلیک کنید.

▼ در این قسمت، جزئیات تراکنش واریزی خود را، مطابق رسید پرداخت موفق، در فرم زیر وارد کنید و دکمه (ثبت و ارسال) را بزنید. جزئیات واریز شما، توسط بخش مالی بررسی شده و پس از تأیید توسط ادمین و انجام شارژ کیف پول، از طریق پیامک به اطلاع شما می‌رسد.

▼ با دریافت پیامک و اطلاع از شارژ کیف پول خود، جهت درج آگهی به حساب کاربری خود وارد شوید.

مرحله 3 : انتشار آگهی استخدام

▼ با داشتن شارژ در کیف پول، امکان درج آگهی برای شما فراهم می‌شود. در حساب کاربری خود روی دکمه (انتشار آگهی استخدام) کلیک کنید.

▼ 3 روش درج آگهی خواهید دید. بعنوان اولین آگهی، گزینه (ایجاد یک آگهی جدید) را انتخاب کنید. شرح سایر گزینه‌ها را در ادامه راهنما می‌بینید.

▼ فرم خام آگهی استخدام در اختیارتان قرار می‌گیرد. توجه به نکات زیر بسیار مهم است :

  • هر آگهی استخدام، فقط شامل یک عنوان شغلی می‌باشد. عناوین شغلی دیگر را در آگهی‌های مجزا ارسال فرمائید.

  • تکمیل گزینه‌های ستاره‌دار ★ الزامی و سایر گزینه ها اختیاری است. سعی کنید آگهی را به کامل‌ترین شکل ممکن ارسال کنید تا برای کاربر شفاف‌تر بوده و بازخورد بهتری داشته باشید. موقع ارسال صحیح فرم، پیغام تذکری روی گزینه الزامی که تکمیل نشده یا ناقص باشد ظاهر می‌شود. در قسمت رقم حداقل و حداکثر حقوق پرداختی، اعداد را بصورت کامل، بر حسب تومان و صرفاً بصورت عدد (بدون -.,،) بنویسید.

▼ پس از تکمیل صحیح فرم استخدام و تأیید دو تذکر انتهای فرم، روی گزینه (ثبت و ارسال آگهی) کلیک کنید.

▼ مهم : در صورت تکمیل صحیح فرم و رفتن به مرحله بعد، برای پرداخت هزینه انتشار آگهی از کیف پول‌تان، حتماً روی گزینه (ثبت سفارش) کلیک کنید تا ارسال آگهی نهایی شود.

▼ پیام تصویر زیر نمایانگر ارسال موفق فرم استخدام و انجام پرداخت هزینه انتشار آن است. آگهی شما جهت تأیید و انتشار، برای ادمین سایت فرستاده شد. برای پیگیری وضعیت آگهی ارسالی، به حساب کاربری برگردید.

▼ در حساب کاربری روی گزینه (مدیریت آگهی‌های ارسالی من) کلیک کنید

▼ آگهی ارسالی خود را در دسته‌بندی (آگهی‌های در انتظار تأیید) می‌بینید. در صورت نیاز، می‌توانید با کلیک روی آیکون سطل زباله قرمز، آگهی را حذف و به دسته‌بندی (حذف شده) منتقل کنید.

▼ با تأیید آگهی شما توسط ادمین و انتشار در سایت، پیامکی مطابق شکل زیر دریافت می‌کنید و آگهی شما به دسته‌بندی (منتشر شده) منتقل می‌شود. همچنین در صفحه اصلی سایت، در بخش (آگهی‌های استخدام) بصورت عمومی برای همه کاربران قابل مشاهده است. انتشار خلاصه آگهی در سایر تریبون‌های کیش جابز، ساعاتی بعد از انتشار در سایت انجام می‌شود. 

مدت ماندگاری آگهی در سایت 7 روز بوده و بعد از گذشت این مدت منقضی می‌شود و به دسته‌بندی (منقضی شده) منتقل می‌گردد.

در صورت جذب نیروی مورد نیاز، لازم است با کلیک روی آیکون سطل زباله قرمز، آگهی را حذف و به دسته‌بندی (حذف شده) منتقل کنید.

▼ اما در صورتی که چند آگهی مشابه دارید، می‌توانید بدون نیاز به تایپ فرم خام برای سایر آگهی‌ها، با استفاده از محتوای آگهی ارسالی قبلی و تغییر بخشهای متفاوت آن، یک آگهی جدید بسازید. با این روش می‌توانید سریع‌تر، چندین آگهی را براحتی منتشر کنید. همچنین می‌توانید آگهی‌ای که قبلاً فرستاده بودید را با تغییراتی مثل افزایش حقوق یا تغییر شماره تماس، دوباره منتشر کنید. برای این منظور، در حساب کاربری، بعد از کلیک روی (انتشار آگهی استخدام)، گزینه (کپی و تغییر آگهی‌های قبلی) را انتخاب کنید.

▼ در مرحله بعد، لیست تمام آگهی‌هایی که تابحال ارسال کرده‌اید نمایش داده می‌شود و می‌توانید با انتخاب گزینه (کپی و تغییر)، محتوای آگهی مورد نظر را فراخوان نموده، تغییر دهید و ارسال کنید. فراموش نکنید که در مرحله بعد، حتماً دکمه (ثبت سفارش) را جهت پرداخت هزینه انتشار آگهی از کیف پول خود، کلیک کنید.

▼ و نهایتاً گزینه سوم در درج آگهی، (بازنشر یکی از آگهی‌های قبلی) است که برای تکرار عینی و بدون تغییر هر یک از آگهی های قبلی به کار می‌آید. مثلاً اگر دو روز قبل یک آگهی منتشر کردید و همچنان نیروی مورد نیاز را جذب نکرده‌اید، با این قابلیت، همان آگهی را تکرار می‌کنید. آگهی قبلی در جای خودش قرار دارد و یک کپی جدید از آن مجدداً منتشر خواهد شد.

▼ در ادامه، لیست آگهی‌های در حال انتشار و منقضی شده شما نمایش داده می‌شود. در گزینه‌های آگهی مورد نظر، (بازنشر) را بزنید.

توجه : آگهی‌‌ای که حذف کرده‌اید قابلیت بازنشر مستقیم ندارد، جهت بازنشر، آن را با روش (کپی) احضار کرده و بدون تغییر، فقط تأیید نهایی را بزنید.

▼ در مرحله بعد، با زدن دکمه (تأیید بازنشر این آگهی) و سپس دکمه (ثبت سفارش)، درخواست بازنشر آگهی را نهایی کنید.

  • در صورتی که آگهی شما دارای اشکالاتی از لحاظ محتوا بوده و نیاز به تغییر و اصلاح توسط شما داشته باشد، یا توسط پشتیبان سایت با شما تماس گرفته می‌شود، و یا آگهی شما توسط ادمین به شما برگشت داده شده و توسط پیامک به شما اطلاع داده می‌شود و شما با مراجعه به دسته‌بندی (در انتظار تأیید)، دلیل عدم تأیید را روی آگهی مربوطه خواهید دید. طبق آن توضیحات، نسبت به اصلاح و ارسال مجدد همان آگهی اقدام نمایید.
  • هر سؤالی در رابطه با تکمیل و ارسال فرم استخدام دارید و یا در صورت مشاهده هر گونه پیغام خطا، از طریق ابزار چت با پشتیبان (آیکون قرمز رنگ واقع در گوشه پایین سمت چپ سایت 👤یا از طریق سایر راههای ارتباطی در قسمت (ارتباط با ما) در نوار پایین سایت، با پشتیبان سایت در میان بگذارید.