پخش ویدیو
پخش ویدیو
پخش ویدیو

🔰 راهنمای متنی درج آگهی استخدام

🔺برای درج آگهی، ابتدا باید در سایت ثبت‌نام کنید. برای این منظور در موبایل، از نوار منوی ثابت پایین سایت، دکمه اول سمت راست (ثبت‌نام/ورود) را بزنید. سپس گزینه ثبت‌نام را انتخاب کنید (در کامپیوتر، گزینه ثبت نام در نوار بالای سایت قرار دارد)، نام و نام خانوادگی‌تان رو حتماً با حروف فارسی بنویسید و شماره موبایل‌تان را وارد و تأیید کنید (حتماً شماره سیمکارت اصلی‌تان که در موبایل‌تان فعال است را وارد نمایید. این شماره قابل تغییر نیست و به پیامک‌های ارسالی از طرف سایت روی این سیمکارت نیاز دارید). یک پیامک حاوی کد فعال‌سازی 4 رقمی دریافت می‌کنید، کد دریافت شده را در سایت، در کادر مخصوص کد وارد نموده و تأیید کنید. در ادامه (کارفرما هستم) را انتخاب کنید. در کادر رمز عبور، یک رمز حداقل 8 حرفی تعیین کنید و ذخیره را بزنید. سپس باید قوانین سایت را به دقت مطالعه و تأیید کنید. حالا حساب کاربری‌تان ساخته شده و شما آماده درج آگهی هستید.

در منوی کاربری شما، 2 روش درج آگهی وجود دارد :

🟢 1- آگهی با پرداخت :
برای درج موردی و تکی آگهی استفاده می‌شود. در این روش، هر بار بعد از تکمیل فرم استخدام، باید مبلغ 50.000 تومان (از طریق درگاه اینترنتی یا بصورت کارت‌به‌کارت) پرداخت کنید. ابتدا باید فرم استخدام را تکمیل کنید. برای مشاهده بقیه مراحل تکمیل فرم و نحوه پرداخت، روی نوار سبز بالای فرم استخدام کلیک کنید.
🔺بعد از تکمیل فرم و پرداخت از طریق درگاه آنلاین، درخواست‌تان اتوماتیک برای ادمین ارسال شده و آگهی شما در نوبت درج قرار می‌گیرد. تا زمان بررسی و انتشار آن شکیبا باشید.
🔺بعد از تکمیل فرم و پرداخت از روش کارت‌به‌کارت، لازم است مشخصات تراکنش واریزی‌تان را از طریق دکمه (اعلام واریزی) در حساب کاربری خود برای ادمین ارسال کنید تا بعد از بررسی صحت واریزی، آگهی شما بررسی و منتشر شود.
🔺فقط وقتی میتوانید از این نوع درج آگهی استخدام استفاده کنید، که تعداد اعتبارتان صفر باشد

🟢 2- آگهی از اعتبار :
شما ابتدا تعدادی اعتبار درج آگهی خریداری می‌کنید و برای درج آگهی استخدام، از آن استفاده می‌کنید. بعد از خرید اعتبار و انتخاب گزینه درج آگهی از اعتبار، فرم استخدام نمایش داده می‌شود. برای مشاهده بقیه مراحل تکمیل فرم و ارسال آگهی، روی نوار سبز بالای فرم استخدام کلیک کنید.
🔺با داشتن اعتبار، از مزایای زیر بهره‌مند می‌شوید :
1- هزینه درج هر (آگهی با پرداخت) 50 هزار تومان است، ولی شما با خرید اعتبار، می‌توانید تا 10هزار تومان روی هر آگهی تخفیف دریافت کنید!
2- نیاز نیست برای هر آگهی یک بار پرداخت انجام دهید. با یک بار خرید، چند اعتبار (5، 10، 20 یا 50 آگهی) در حساب‌ شما شارژ می‌شود و برای هر آگهی، یک عدد از اعتبارتان مصرف می‌شود.
3- با داشتن اعتبار، امکان (درج مجدد یک آگهی) و (درج یک آگهی جدید با تهیه کپی از یک آگهی قبلی، با امکان تغییر) به شما داده می‌شود که برای درج چند عنوان آگهی و همچنین درج مجدد آگهی در روزهای بعد بسیار کار شما را راحت، و سرعت درج آگهی را بیشتر می‌کند

از منوی حساب کاربری‌تان دکمه (افزایش اعتبار) را کلیک کرده و یکی از بسته‌های اعتبار (5-10-20-50تایی) را انتخاب کنید و از طریق درگاه اینترنتی یا به روش کارت‌به‌کارت پرداخت کنید. بعد از پرداخت آنلاین از طریق درگاه، درخواست افزایش اعتبار، بصورت اتوماتیک برای ادمین سایت ارسال می‌شود. اما بعد از پرداخت کارت‌به‌کارت، از طریق گزینه (اعلام واریزی) در حساب کاربری خود، جزئیات تراکنش را برای ادمین سایت ارسال کنید / در هر دو حالت، تعداد اعتبار خریداری شده، بعد از تأیید ادمین، در حساب کاربری شما شارژ شده و با یک پیامک از طرف سایت، به شما اطلاع داده می‌شود. در صورت لزوم یک بار صفحه مرورگر خود را بارگذاری مجدد (Refresh) کنید تا اعتبار شارژ شده خود را ببینید. حال می‌توانید (آگهی از اعتبار) درج کنید

🟡 اگر چند آگهی برای انتشار دارید، نیاز نیست فرم مربوط به تک‌تک آنها را از نو تایپ کنید. ابتدا آگهی اول را با دقت و حوصله تکمیل و به لیست انتظار تأیید ارسال کنید. سپس در قسمت آگهی‌های در انتظار در حساب کاربری خود، روی همان آگهی، دکمه (تهیه کپی با امکان تغییر) را بزنید. یک فرم استخدام تکمیل شده با محتویات همان آگهی تحویل بگیرید. تغییرات لازم مثل عنوان شغلی، ساعات کار، حقوق و … را انجام دهید و بعنوان یک آگهی جدید ارسال کنید. پیشنهاد می‌کنیم برای تهیه کپی از یک آگهی، از آگهی‌های منتشر شده‌تان استفاده کنید. چون آگهی‌های منتشر شده، توسط ادمین سایت، مورد بازبینی، اصلاح و ویرایش قرار گرفته‌اند. پس اگر آگهی‌ای که قصد تهیه کپی از آن را دارید هنوز در نوبت انتظار بررسی است، بهتر است تا زمان انتشار توسط ادمین شکیبا باشید و پس از انتشار از آن کپی تهیه نموده و بعنوان آگهی جدید منتشر کنید.
🔺نکته مهم : برای استفاده از امکان (تهیه کپی از یک آگهی)، حتماً باید اعتبار در حساب کاربری‌تان داشته باشید

🟡 برای انتشار مجدد یک آگهی مثلاً بعد از دو روز، یا فراخوانی و انتشار دوباره یک آگهی حذف شده، نیاز به تکمیل دوباره فرم نیست. کافیست در دسته‌بندی آگهی‌های منتشر یا حذف شده، از گزینه های روی آگهی مورد نظر، دکمه (درج مجدد) را بزنید و دکمه انتشار در صفحه بعد را کلیک کنید. یک اعتبار از شما کسر شده و آگهی مجدداً در لیست انتظار جهت تأیید و انتشار در سایت قرار می‌گیرد
🔺نکته مهم : برای استفاده از امکان (تهیه کپی از یک آگهی)، حتماً باید اعتبار در حساب کاربری‌تان داشته باشید

⚠️به‌هیچ‌وجه امکان ویرایش یا تغییر آگهی‌ای که ارسال کرده‌اید وجود ندارد. بنابراین :

🔺بعد از تکمیل و ارسال فرم (استخدام با پرداخت)، اگر قبل از انجام پرداخت آنلاین یا اعلام کارت‌به‌کارت به ادمین، متوجه اشتباه یا مورد جا افتاده‌ای در آگهی شدید، ناگزیر باید آگهی را حذف نموده و مجدد از نو فرم را تکمیل نمایید و سپس پرداخت کنید. اگر بعد از انتشار آگهی، متوجه اشکالی شدید، لازم است فوراً قبل از انتشار توسط ادمین، آگهی را حذف نموده و بعد از تکمیل مجدد فرم، ناگزیر باید دوباره اقدام به پرداخت نمایید.
🔺در آگهی (از اعتبار)، بعد از تکمیل و زدن دکمه ارسال، یک اعتبار از شما کسر می‌گردد. اگر بعد از ارسال، متوجه اشتباه یا مورد جا افتاده‌ای در آگهی شدید، ابتدا روی آن آگهی گزینه (کپی با تغییر) را انتخاب کنید، در فرم باز شده اصلاحات لازم را انجام داده و بعنوان یک آگهی جدید ارسال کنید و سپس آگهی اشکال‌دار را از (لیست انتظار تأیید) حذف نمایید (((⚠️در تکمیل فرم دقت فرمایید. امکان بازگشت اعتبار کسر شده وجود ندارد!!!)))